Noworoczne postanowienie: zadbaj o swoje ciało i umysł!

1 stycznia 2023

Jakie jest Twoje noworoczne postanowienie na rok 2023? Jeśli szukasz pomysłów na to, jakie postanowienia powinny znaleźć się na Twojej liście, to znajdziesz tutaj najlepszą propozycję… Czyli zadbanie o swoje ciało i umysł! 🙂

Pomysł na noworoczne postanowienie jest prosty, pytanie jednak jest takie: w jaki sposób można to zrobić? 🙂 Salon Masaż Gdańsk proponuje Ci dwie opcje, które wpłyną zbawiennie na całe Twoje ciało, pomogą w zdrowotnych problemach, przyniosą ukojenie i pozwolą Ci pozytywnie rozpocząć rok 2023.

Joga personalna z fizjoterapeutą

Jedną z naszych propozycji jest joga personalna z fizjoterapeutą. Decydując się na jogę z fizjoterapeutą, możesz liczyć na szereg korzyści dla swojego zdrowia i samopoczucia. Joga jest skutecznym sposobem na poprawę elastyczności i ruchomości stawów, leczenie bólu pleców oraz wzmacnianie równowagi. Pod okiem specjalisty z zakresu kontroli motorycznej w sporcie i rehabilitacji, ćwiczenia jogowe stają się jeszcze bardziej efektywne, ponieważ są dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości. Fizjoterapeuta przygotuje dla Ciebie zestaw ćwiczeń, dzięki któremu unikniesz kontuzji oraz innych problemów zdrowotnych związanych z nieodpowiednim poziomem wysiłku. Oprócz korzyści zdrowotnych regularne ćwiczenia jogą z fizjoterapeutą pomogą Ci się zrelaksować, zmniejszyć stres oraz poprawić nastrój. Joga personalna z fizjoterapeutą to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z ćwiczeniami i zaczęcie nowego roku z nową energią.

Regularne masaże: Cykl 4 masaży + 1 gratis

Jak jeszcze możesz spełnić swoje noworoczne postanowienie? Drugim pomysłem jest pakiet 4 masaży w miesiącu. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz wyciszyć swoje mięśnie, zmniejszyć napięcie i stres, poprawić krążenie krwi, zredukować ból i zmęczenie. Fizjoterapeuta Piotr Harmoza zadba o to, by dobrane przez niego techniki i styl masażu odpowiadały Twoim potrzebom i problemom zdrowotnym. Cykl masaży zostanie dostosowany do Twoich potrzeb i zaplanowany tak, byś mógł cieszyć się ich korzyściami przez cały rok. Obecnie Salon Masaż Gdańsk oferuje promocję, w ramach której za 4 masaże otrzymasz dodatkowy masaż gratis, jeśli zdecydujesz się na płatność z góry. Warto skorzystać z takiej okazji. 😉

Jeśli chcesz skorzystać z któregoś z tych pomysł, zapoznaj się z pełną ofertą Salon Masażu Gdańsku i umów się na wygodny dla siebie termin!