masaż relaksacyjny klasyczny

 

 

Czym jest masaż relaksacyjny klasyczny?

Masaż klasyczny to jedna z najbardziej popularnych metod masażu w historii ludzkości. Działa zarówno leczniczo, jak i relaksująco i niesie za sobą szereg niezwykłych korzyści. Ta metoda masażu ma wiele różnych technik (od głaskania, przez wałkowanie, aż po roztrząsanie), które odpowiednio dobrane, pozytywnie wpłyną na osobę masowaną, dając jej to, czego akurat potrzebuje. Masaż klasyczny można opanować nawet będąc amatorem — o ile nauka odbywa się pod okiem doświadczonego instruktora.

W jaki sposób działa masaż klasyczny?

Masaż klasyczny pobudza organizm, odprężająco oddziałuje na układ nerwowy, pozytywnie wpływa na układ krwionośny i limfatyczny, łagodzi ból, zwiększa jędrność skóry i… zwiększa elastyczność mięśni oraz ruchomość stawów. Co więcej, masaż klasyczny może pomóc z problemami z nadwagą czy nerwobólami.Klasyk w roli relaksacyjnej to wolniejsze i spokojniejsze ruchy głaskania prowadzone  w długich tasmach powięźiowych, rozcieranie i ugniatanie .Wprawny masażysta dodaje masaż strategicznych stref odpowiadajacych za relaks i odreagowanie.

Jesli do masażu doda sie odpowiedni olejek w Relaks &Terapia masaz Gdańsk – olejek Rimlive, który nie zatyka porów skóry i ma nutkę aromaterapeutyczna zwieksza się efekt relaksacyjny.

Masaż relaksacyjny klasyczny przeprowadzany w sposób prawidłowy, przynosi zaskakujące rezultaty zdrowotne, ale i psychiczne — osoba masowana doświadcza zwiększonej produkcji serotoniny, czyli hormonu szczęścia.

To idealna metoda masażu, od której warto zacząć swoją przygodę jako masażysta lub po prostu — spróbować nowej pasji.

Kontakt | Masaże Gdańsk

Copyright © 2021 Masaże Gdańsk

Kontakt | Masaże Gdańsk

Copyright © 2021 Masaże Gdańsk

Kontakt | Masaże Gdańsk

Copyright © 2021 Masaże Gdańsk