Masaż biurowy w Gdańsku – specjalny masaż dla pracowników biurowych

Tradycyjny masaż biurowy work site, czyli masaż w biurze dla osób pracujących przy biurkach to coraz bardziej powszechna praktyka. Jest to świetna forma, ale można zadbać o swoich pracowników jeszcze lepiej: tak by pracownik naprawdę odpoczął, a co za tym idzie… osiągnąć większą efektywność w miejscu pracy!

Czy wiesz, że pozycja siedząca to pozycja najbardziej szkodliwa dla naszego ciała? Zmniejsza przepływ krwi i aktywność serca, co sprawia, że jesteśmy o wiele bardziej podatni na zmęczenie i choroby. W efekcie czego zmniejsza się nasza koncentracja. Grawitacyjny nacisk ciężaru ciała na kolce kulszowe, pośladki i uda blokuje przepływ krwi, limfy i impuls nerwu kulszowego. Wykonywanie pracy siedzącej przez 8h dziennie prowadzi do wielu dolegliwości. Między innymi do obolałych mięśni pleców i kręgosłupa i zwyrodnień stawów, problemami z krążeniem czy nawet… z układem pokarmowym. Dlatego warto zastanowić się, czy masaż w biurze dokładnie w takiej samej pozycji siedzącej, w której pracownik pracuje, rzeczywiście ma sens. Moim zdaniem – można to zrobić lepiej!

Masaż biurowy Body suNew

Masaż biurowy Body suNew, który proponuję jako specjalista od body work, masażysta i fizjoterapeuta z ponad 30-letnim doświadczeniem, to coś innego. Coś, co rzeczywiście da Twojemu pracownikowi korzyści zdrowotne, komfort podczas pracy i wypracowanie dobrych nawyków, które sprawią, że będzie nie tylko czuł się rozluźniony, ale też sprawią, że będzie miał wypoczęty umysł i ciało. Co natomiast naturalne przekuwa się wydajność, zwiększa koncentrację i efektywność w pracy.

Co wyróżnia mój innowacyjny pomysł na  masaż w biurze w Gdańsku?

Opracowany przeze mnie masaż w biurze jest inny od pozostałych. Przede wszystkim – wbrew utartym schematom – nie masuję ludzi w pozycji siedzącej, w której się pracuje przy biurku. By pracownik mógł naprawdę odpocząć i się rozluźnić, przede wszystkim musi zmienić swoje ułożenie ciała, czyli znaleźć się w położeniu, które pozwoli na aktywację mięśni potrzebujących mobilizacji aktywacji i rozluźnieniu, rozciągnięcie przykurczonych i obciążonych pozycją krzesełkową, zgięciową. Odpowiednie pozycje ułożeniowe uczą pracownika jak samodzielnie kontrolować i stosować ćwiczenia do autorelaksu i korekty.

Indywidualne podejście i techniki masażu biurowego w Gdańsku

Masaż wykonuję na łóżku poziomym tradycyjnym jak i krześle pionowym składanym czy materacu do ćwiczeń  z uruchomieniem wyprostu strategicznych taśm mięśniowych i uruchomieniem cyrkulacji krwi i limfy. To uczy pracownika biurowego samo korekty (utrzymanie późniejszej prawidłowej postawy siedzenia jest tutaj kluczową kwestią w profilaktyce wielu problemów zdrowotnych). Moje usługi cechują się INDYWIDUALNYM podejściem do każdego pracownika. Korzystam z systemu kontroli motorycznej i stabilizacji narządu ruchu,  jednocześnie łącząc ze sobą techniki jogi i masażu tajskiego. Całość tworzy pełen zabieg body work o nazwie Body suNew. SuNew, czytając wspak to Wenus, jest archetypem harmonii, balansu, zadowolenia i szczęścia. I to właśnie jest bazową filozofią tego zabiegu.

Jak wygląda praca ze mną w praktyce?

Podczas naszej współpracy oferuję stałą opiekę jako specjalista od kontroli motorycznej biurowej nad Twoimi pracownikami. Z każdym z pracowników przeprowadzam: 15-minutowe konsultacje, potem wykonuje 15-min masaż (w ubraniu, na stole poziomym/ krześle składanym lub materacu) lub 15-minutowe ćwiczenia dobrane w sposób indywidualny.

Dodatkowo pracuję z nowatorskimi poduszkami ortopedycznymi do pracy siedzącej. Pomagają one utrzymać komfortową pozycję i zniwelować skutki uboczne długotrwałego siedzenia w tej samej pozycji. Poduszki normalizują napięcie mięśni grzbietu i kręgosłupa, aktywizują mięśnie dna miednicy, co za tym idzie poprawiają – wigor i libido.

 

Moje usługi masażu w biurze w Gdańsku to idealny sposób na to, żeby wspomóc zdrowie Twoich pracowników i otoczyć ich opieką, na którą zasługują. Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą ze mną – odezwij się. Porozmawiajmy.

 

WIDEO:

Masaż Body Work / Masaż Biurowy

 

Kontakt

ul. Burzyńskiego 6b/1b, 80-462 Gdańsk

+48 513 818 977

Godziny pracy:

Pn. – Pt.: 8:00 – 21:00

Kontakt | Masaże Gdańsk

Copyright © 2021 Masaże Gdańsk

Kontakt | Masaże Gdańsk

Copyright © 2021 Masaże Gdańsk

Kontakt | Masaże Gdańsk

Copyright © 2021 Masaże Gdańsk