Kinezjoterapia – odkryj siłę współdziałania masażu i ruchu

Masaż kinezjoterapia to wszechstronny sposób terapeutyczny, który harmonijnie łączy techniki masażu z ruchem. Łączy ze sobą masaż z aktywnymi ćwiczeniami, mającym na celu poprawę funkcjonowania ciała. Jest szczególnie skuteczny w łagodzeniu bólu układu mięśniowo-szkieletowego, poprawie mobilności oraz rehabilitacji. Dzięki zastosowaniu różnorodnych technik kinezjoterapia niesie liczne korzyści dla organizmu.

Kinezyterapia to metoda fizjoterapeutyczna leczenia ruchem.

Dla kogo jest kinezjoterapia?

Kinezjoterapia jest zalecana dla osób cierpiących na problemy ortopedyczne, urazy, bóle kręgosłupa oraz dla sportowców dążących do zwiększenia sprawności ruchowej. Jest również skutecznym narzędziem rehabilitacji po urazach i operacjach. Niweluje napięcia mięśniowe, poprawia postawę oraz równowagę ciała.

Korzyści związane z kinezjoterapią

Kinezjoterapia przyczynia się do poprawy krążenia krwi, redukcji obrzęków oraz zwiększenia elastyczności mięśni i stawów. Pomaga zwiększyć zakres ruchu, redukuje ból, koryguje postawę i koordynację ruchową. Dla sportowców stanowi znakomite wsparcie w osiąganiu lepszych wyników.

 

Masaż kinozjeterpia Gdańsk

Prezentujemy naszą nową propozycję – masaż kinezjoterapia Gdańsk. To połączenie intensywnych technik masażu kinezjoterapeutycznego z rozciąganiem i mobilizacją stawów. Doskonały wybór dla osób, które potrzebują intensywnej terapii. Spróbuj teraz i poczuj nowy poziom odprężenia i regeneracji.

 

Opcje czasowe i korzyści

 

  • 30 minut – 120 zł
  • Blok 5 x 30 minut: 500 zł
  • Blok 10 x 50/60 minut: 1500 zł

 

To znakomita okazja, by zainwestować w swój stan zdrowia i samopoczucie. Zatroszcz się o siebie z usługą kinezjoterapii lub podaruj bliskiej Ci osobie voucher masaż Gdańsk!

 

Kontakt

ul. Burzyńskiego 6b/1b, 80-462 Gdańsk

+48 513 818 977

Godziny pracy:

Pn. – Pt.: 8:00 – 21:00

Kontakt | Masaże Gdańsk

Copyright © 2021 Masaże Gdańsk

Kontakt | Masaże Gdańsk

Copyright © 2021 Masaże Gdańsk