Harmoza Piotr

Harmoza Piotr

Masażysta & Fizjoterapeuta

Witaj! Cieszę się, że tu jesteś – to znaczy, że chcesz zadbać o swoje zdrowie lub o zdrowie swoich bliskich. Nazywam się  Harmoza Piotr, jestem masażystą i fizjoterapeutą, chociaż według mnie najbardziej trafne będzie określenie „Rzemieślnik Masażu Ciała”. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami z ciężkimi i przewlekłymi bólami ciała. Masuję od 1980 roku, a fizjoterapeutą jestem od 2006. Technikę pracy szlifowałem w państwowych i prywatnych placówkach medycznych, przychodniach i szpitalach. Pracowałem z dziećmi zdrowymi i upośledzonymi, z seniorami i sportowcami. Umiejętność trafnej oceny schorzeń pacjenta oraz dobranie skutecznych technik zapewnia całkowitą lub znaczą poprawę kondycji chorego. Nieustannie uzupełniam wiedzę o nowe i innowacyjne techniki fizjoterapii, masażu oraz innych terapii dla zdrowia. Jestem specjalistą w dziedzinie terapii głowy, twarzy – czaszki, brzucha : masaż stref refleksorycznych (somatotopia) i punktów witalnych, kontroli motorycznej i stabilizacji narządu ruchu w rehabilitacji i sporcie, rekonwalescencji i hospitalizacji.

W 2020 roku rozpocząłem promowanie poduszek empatycznych: ortopedyczne, ergonomiczne i regeneratory jonowe antydepresyjne pod nazwą suNew  po to, aby przyspieszyć powrót do zdrowia moich pacjentów. Poduszki do biura, auta, domu, do korekcji postawy, anty bólowe, do snu w samolocie , pociągu, autobusie i w domu.

 

Masażysta & Fizjoterapeuta

 

Poznaj drugiego członka teamu Salonu Masażu Piotra Harmozy.

„Jestem pasjonatem zdrowia w holistycznym ujęciu, naturoterapii oraz pracy z ciałem. Ukończyłem Wrocławski AWF na kierunku sport. Chciałem, żeby moja praca niosła ludziom zdrowie, relaks i przyjemność. Próbując różnych narzędzi i praktyk jak np. joga, ćwiczenia oddechowe czy medytacja, to jednak masaż był czymś, co dla mnie w największym stopniu łączy te 3 czynniki oraz daje najszybsze i najbardziej odczuwalne efekty. Robię to zawodowo od roku i posiadam uprawnienia biomasażysty orientalnego. W swoich masażach skupiam się głównie na tym, aby były one kompleksowe, dokładne i jak najprzyjemniejsze (nawet jeśli są mocne). Głównym stylem pracy z ciałem, którym się inspiruję, jest hawajski masaż lomi lomi nui. Doświadczenie zdobywałem w hotelowym spa, gabinetach masażowych i ośrodku sportu i rekreacji.”

 

Kontakt | Masaże Gdańsk

Copyright © 2021 Masaże Gdańsk

Kontakt | Masaże Gdańsk

Copyright © 2021 Masaże Gdańsk