Masaż balijski Gdańsk: harmonia dla ciała i umysłu

Masaż balijski to masaż o głębokim oddziaływaniu na ciało i umysł, wywodzący się z Bali. Opierając się na równowadze i przepływie energii, ten masaż dąży do osiągnięcia harmonii ciała i duszy. Sprawdź, czy masaż balijski jest dla Ciebie!

  Tradycyjny masaż balijski w Gdańsku – na czym polega?

  W masażu balijskim chodzi o osiągnięcie harmonii ciała i umysłu i o harmonijny przepływ energii w ciele. Masaż balijski w Gdańsku wykorzystuje różnorodne techniki, takie jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie i naciskanie na punkty akupresury. Jest to masaż intensywny. Sesja masażu rozpoczyna się od przygotowania ciała i umysłu do relaksu. Masażysta wykorzystuje specjalne olejki aromaterapeutyczne, które pomagają w stworzeniu odpowiedniej atmosfery. Następnie rozpoczyna się masaż, który obejmuje różnorodne techniki, takie jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie i naciskanie na punkty akupresury. Do masażu wykorzystywane są dłonie i przedramiona. Ruchy podczas masażu kierowane są ku górze lub w kierunku najbliższych węzłów chłonnych.

  Relaksacyjny masaż balijski – dla kogo?

  Masaż balijski jest skierowany do osób pragnących odprężenia, redukcji stresu i przywrócenia równowagi w ciele i umyśle. Jest idealny dla osób zmagających się z problemami z odpornością, po kontuzjach, odczuwających częste skurcze mięśni, borykających się z cellulitem, a także dla tych, którzy są przemęczeni lub zestresowani. Dzięki różnorodnym technikom i korzyściom zdrowotnym masaż balijski jest doskonałym wyborem dla osób pragnących całkowitego odprężenia i regeneracji.

   

  Masaż balijski – efekty 

  Salon Masażu Gdańsk oferuje masaż tajski fizjobalance, który przeprowadza wykwalifikowany fizjoterapeuta. W ofercie salonu są dostępne dwa rodzaje masażu tajskiego. Ile kosztuje masaż tajski – to zależy od jego rodzaju. Masaż tajski medyczny (fizjomasaż) trwa 60 minut i kosztuje 200 zł, a masaż tajski deptany stopami trwa 25 minut i kosztuje 100 zł. Częstotliwość masażu zalecana jest przez fizjoterapeutę, który podejdzie do Ciebie w bardzo indywidualny sposób. Sprawdź też vouchery masaż Gdańsk i wykup serię masaży –  dla siebie lub w prezencie. 

   

  Masaż balijski – efekty 

  Masaż balijski w Gdańsku to masaż, który przynosi szereg korzyści dla ciała i umysłu. Poprawia krążenie krwi i limfy, odblokowuje kanały energii, przywracana równowagi ciała i psychiki, redukuje zmęczenia, łagodzi problemy z bezsennością, reguluje układ hormonalny, poprawa przemiany materii, redukcja napięć mięśniowych i bólu kręgosłupa, pielęgnacja i regeneracja skóry. Ważne jest jednak – jeśli zależy nam nie tylko na relaksacyjnych efektach – korzystać z niego w regularnych cyklach.

  Masaż balijski – przeciwwskazania

  Podobnie jak w przypadku innych form masażu, istnieją pewne przeciwwskazania, które należy wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem masażu balijskiego. Są to: choroby skóry, takie jak egzema, rany na ciele, choroby nowotworowe, problemy z układem krążenia, menstruacja, ciąża i hemofilia. W razie wątpliwości skonsultuj się ze swoim lekarzem.

   

  Dobrze wykonany masaż balijski przeniesie ciało umysł w stan głębokiego odprężenia. Umów się już teraz na masaż balijski Gdańsk lub sprawdź ofertę na vouchery – voucher masaż Gdańsk to świetny pomysł na prezent! 

  obecnie brak usługi!  zamiennik to masaż tajski lub lomi lomi.  odpowiadam na pytania pod tel 513818977 fizjoterapeuta Harmoza Piotr. 

  Kontakt

  ul. Burzyńskiego 6b/1b, 80-462 Gdańsk

  +48 513 818 977

  Godziny pracy:

  Pn. – Pt.: 8:00 – 21:00

  Kontakt | Masaże Gdańsk

  Copyright © 2021 Masaże Gdańsk

  Kontakt | Masaże Gdańsk

  Copyright © 2021 Masaże Gdańsk

  Kontakt | Masaże Gdańsk

  Copyright © 2021 Masaże Gdańsk