MASAŻ  GDAŃSK & TERAPIA 

GABINET MASAŻU ZASPA, PRZYMORZE 

SALON MASAŻU DLA ZDROWIA I  RELAKSU – FIZJOTERAPIA

masazwgdanskuMasaż Gdańsk „Dla Zdrowia” klasyczny

masazwgdanskuMasaż relaksacyjny Phytorelax Renlive

masazwgdanskuMasaż „Du-Da” siarczkowy

masazwgdanskuTerapia brzucha i dieta: Chiropraktyka wisceralna – Masaż trzewi, Starosłowiański masaż brzucha

masazwgdanskuOdreagowanie psychosomatyczne: masaż głowy, czaszki, stref somatotopicznych
 

 

ZAPISY: 513 818 977 (oddzwaniam)

Masaż  Relaks & Terapia Funkcjonalna Trzewi – Fizjoterapia

 

  • Masaż lędźwi, bolących pleców, szyi, barków

  • Masaż po kontuzjach i urazach

  • Kompleksowa pomoc w stresie i napieciu

  • Masaż na bazie biszolinu

  • Masaż na bazie balsamu z siarką (odbudowa kolagenu)

  • Masaż lodemodnowa biologiczna 

  • Masaż na bazie oliwki Renlive Phytorelax
  • Masaż Renlive Kofeina +drenaż perkusyjny 
  • Masaż brzucha chiropraktyka trzewna
  • Amma Kobido Amaterasu relaksujaco odmładzający masaż twarzy

Voucher Group onlyForYou to wyjątkowy prezent dla osób dbających o swoje ciało i umysł. Możesz nim obdarować bliską Ci osobę i cieszyć się jej zdrowiem. Masaż lomi lomi to masaż egzotyczny, który szybko wprowadza umysł w stan wyciszenia, a ciało w relaksu – jest jedyny w swoim rodzaju.

Group onlyForYou jest zespołem masażystów i fizjoterapeutów. Wykorzystujemy doświadczenie zawodowe do naprawy i regeneracji fizycznej oraz psychicznej. Dbamy o dobrą kondycję naszych podopiecznych przez odpowiednio dobrany masaż i ćwiczenia. Zniżka o wartości 38% jest jednorazowa, imienna ma charakter zapoznawczy, co ułatwi podjąć decyzję o kolejnych wizycie. Masaż z jednego vouchera trwa 30 minut i jest realizowany stacjonarnie w gabinecie masażu. Przy masażach godzinnych jest możliwość dojazdu do pacjenta.

Wartość vouchera:

Masaż Lomi Lomi 30 min – 160 zł – Ze zniżką 38% cena masażu to 100 zł  → oszczędzasz 60,80 zł

Masaż dla zdrowia relaks &terapia: 60 min/180 zł (kompilacja technik masażu i fizjoterapii) – Ze zniżką 38% cena masażu to 112 zł → oszczędzasz 68 zł

Voucher jest w formie elektronicznej, zostaje przesłany na maila do samodzielnego wydruku.

Więcej informacji pod nr telefonu: 513-818-977

PODARUJ SOBIE LUB BLISKIM WYJĄTKOWY PREZENT!!!

     MASAŻ DLA ZDROWIA I RELAKSACYJNY GDAŃSK

                                                                                           ZASPA, PRZYMORZE, OLIWA

masaz-w-gdansku

voucher -38% tel 513818977.  Najbardziej trafne będzie określenie „Rzemieślnik Masażu Ciała”. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami z ciężkimi i przewlekłymi bólami ciała. Masuję od 1980 roku a fizjoterapeutą jestem od 2006. Technikę pracy szlifowałem w państwowych i prywatnych placówkach medycznych, przychodniach i szpitalach. Pracowałem z dziećmi zdrowymi i upośledzonymi, z seniorami i sportowcami. Umiejętność trafnej oceny schorzeń pacjenta oraz dobranie skutecznych technik zapewnia całkowitą lub znaczą poprawę kondycji chorego. Nieustannie uzupełniam wiedzę o nowe i innowacyjne techniki fizjoterapii, masażu oraz innych terapii dla zdrowia. Jestem specjalistą w dziedzinie terapii głowy, twarzy – czaszki, brzucha : masaż stref refleksorycznych (somatotopia) i punktów witalnych, kontroli motorycznej i stabilizacji narządu ruchu w rehabilitacji i sporcie, rekonwalescencji i hospitalizacji.

W 2020 roku rozpocząłem konstruować poduszki empatyczne, ortopedyczne, ergonomiczne i regeneratory jonowe antydepresyjne pod nazwą suNew aby przyspieszyć  powrót do zdrowia moich pacjentów.

Równoległe jako instruktor masażu zacząłem uczyć technik masażu z logo Flaga fizjo Meta.

Jeżeli czujesz dokuczliwy ból pleców, czujesz, że potrzebujesz się odprężyć, zrelaksować lub odstresować, to dobrze trafiłeś. Zapraszam na masaż Gdańsk Zaspa do gabinetu przy ulicy Burzyńskiego 6b/1b, aby zdiagnozować problem, dobrać odpowiednią terapię i wykonać Ci odpowiedni masaż. Oferuję między innymi masaż dla zdrowia, masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż egzotyczny, masaż lomi kahi loa, masaż dla aktywnych sportowo, chiropratykę wisceralną – masaż brzucha i terapia, przywracanie czucia powierzchniowego.

Masz pytania? 

Zadzwoń : 513 818 977

masaz-gdansk

MASAŻ KLASYCZNY

gabinet-masazu-gdansk

MASAŻ RELAKSACYJNY

masaz-leczniczy-gdansk

MASAŻ DLA ZDROWIA

DO MASAŻY WYKORZYSTUJĘ OLEJKI KLASY PREMIUM, BEZ NIEBEZPIECZNYCH SKŁADNIKÓW

Oleje PHYTOTONE, PHYTOSLIM i PHYTORELAX są produktami niekomedogennymi, czyli nie zatykają porów skóry. Dzięki nim skóra oddycha. Dzieje się tak, ponieważ w składzie tych olejów nie ma frakcji pochodnych z przerobu ropy naftowej, które najczęściej zatykają pory skóry (tj. parafiny, wazeliny, woski syntetyczne, oleje mineralne), a także szeroko stosowanych w innych produktach silikonów. Produkt, który używam, jest eudermiczny – czyli „dobry, zdrowy, odpowiedni dla skóry”.

 

MASAŻ Z UŻYCIEM RENELIVE LIPOSNELL SPALAJCEGO TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ

Bezpieczny i naturalny produkt przeznaczony do pielęgnacji i masażu ciała. Posiada działanie silnie redukujące tkankę tłuszczową, likwiduje obrzęki, redukuje cellulit włóknisty i tłuszczowy. Jego formuła zawiera aktywatory wspierające metabolizm tłuszczu, dzięki czemu wspiera wyszczuplanie sylwetki. Wykonując masaż z użyciem tego produktu i stosując odpowiednie techniki masażu, jest możliwa widoczna zmiana w wyglądzie skóry, a po regularnych   zabiegach – w wyglądzie sylwetki.

MASAŻ DLA ZDROWIA

Jeżeli Twoim celem jest usunięcie dokuczliwego bólu pleców, pozbycie się urazów, usunięcie napięcia spowodowanego długim siedzeniem przed komputerem –  idealnym wyborem będzie masaż Gdańsk pod kątem poprawy Twojego stanu.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Jeżeli czujesz się zestresowany i przytłoczony obowiązkami dnia codziennego. Jeżeli masz bardzo szybkie tempo życia, czujesz, że potrzebujesz się na chwilę zatrzymać, idealny dla Ciebie będzie masaż relaksacyjny Gdańsk.

MASAŻ BRZUCHA

Masaż brzucha skierowany do osób z problemami układu trawiennego, cierpiącymi na otyłość, bóle brzucha, problemy z perystaltyką jelit, a także dla osób cierpiących na depresję.

MASAŻ GŁOWY

Odreagowanie psychosomatyczne. Masaż stref refleksorycznych na głowie (czaszce), odpowiedzialnych za całe nasze ciało. Masaż powoduje odreagowanie psychiczne, lękowe oraz traumy.

JAKIE KORZYŚCI ODNIESIESZ PRZYCHODZĄC DO MOJEGO GABINETU MASAŻU I FIZJOTERAPII W GDAŃSKU ZASPA?

Masaż Gdańsk przynosi mnóstwo korzyści dla ciała i ducha. Chcę Ci przedstawić kilka z najważniejszych korzyści masażu leczniczego jak i sportowego czy relaksacyjnego.

gabinetmasazugdansk

USUNIĘCIE BÓLU

Ból przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu. Nie możesz skupić się na codziennych czynnościach, na pracy, na chwilach spędzanych z rodziną. Ból pleców czy jakiejkolwiek innej części Twojego ciała jest dokuczliwy, a odpowiedni masaż pozwoli Ci się go pozbyć.

gabinetmasazugdansk

SZYBSZA REGENERACJA

Oferuję masaże dla sportowców. Połączenie masażu klasycznego i sportowego sprawi, że z mięśni szybciej zostaną usunięte produkty metaboliczne,  czyli szybciej odzyskają one pełną sprawność. Dodatkowo masaż sprawi, że mięśnie będą lepiej dotlenionie.

masazsportowygdansk

LIKWIDACJA STRESU

Masaż Gdańsk jest doskonałym zabiegiem dla zestresowanych osób, których tempo życia jest intensywne. Gdy przyjdziesz do gabinetu zastosuję jeden z rodzajów masażu relaksacyjnego przy kojącej muzyce, pachnącej oliwce, a cały zabieg sprawi, że poczujesz się wolny od napięcia.

MASAŻ GDAŃSK ZASPA, JELITKOWO, PRZYMORZE, OLIWA :    TRÓJMIASTO

Masaż Gdańsk – Oferuję Ci masaże dla zdrowia na terenie Gdańsk, Sopotu, czyli obszar mojej działalności to całe Trójmiasto. Moja usługa  jest dla Ciebie wygodna, ponieważ przyjeżdżam pod wskazany przez adres.  Możesz także odwiedzić mój gabinet masażu w Gdańsku.Sopocie

Zajrzyj na mój blog o masażu – poczytaj więcej ciekawych informacji.

INNE USŁUGI POZA MASAŻEM

Dla stałych odbiorców moich usług prądy milimetrowe, mikroprądy, aplikacja kinezjo, bioptron – GRATIS!

OFERTA MASAŻY GDAŃSK,  SOPOT

Dla Twojej wygody jestem w stanie dostarczyć wysokiej jakości usługę nie tylko w gabinecie. Zobacz gdzie mnie spotkasz.

MASAŻ W GABINECIE GDAŃSK

Zapraszam Na masaż do swojego gabinetu mieszczącego się w Gdańsku w dzielnicy Zaspa. Gabinet jest profesjonalnie wyposażony w niezbędny sprzęt i z powodzeniem wykonam odpowiedni dla Ciebie zabieg masażu. Możesz liczyć na szeroki wachlarz: masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż klasyczny. Zapraszam do kontaktu.

MASAŻ Z DOJAZDEM DO DOMU

Jeśli nie chcesz lub z jakiegoś powodu nie możesz przyjechać do mojego gabinetu w Gdańsk, chętnie dojadę pod wskazany przez Ciebie adres w Trójmieście. Na wizytę przychodzę z niezbędnym sprzęt, więc możesz mieć pewność, że zapewnię Ci warunki jak w gabinecie masażu.

GDAŃSK MASAŻ – DLA KOGO?

gdansk-masaze

DLA PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH

Jeżeli pracujesz fizycznie, jest to lepsze niż praca siedząca, ale Twoje plecy również są obciążone, szczególnie jeżeli dźwigasz. Cykliczny masaż sprawi, że ciało stanie się elastyczne i rozluźnione, a Ty poczujesz upragnioną ulgę.

masaz-trojmiasto

DLA ZESTRESOWANYCH

Osoby, które są wiecznie zestresowane, które wszystkim się przejmują, wszędzie się spieszą, zwykle mają bardzo napięte mięśnie pleców i mięśnie szyjne. Dobrze dobrany masaż Gdańsk sprawi, że napięcia znikną, a stres nie będzie już odczuwalny.

masaz-limfatyczny-gdansk

DLA ZMAGAJĄCYCH SIĘ Z BÓLEM

Jeżeli czujesz od dłuższego czasu, że bolą Cię plecy w odcinku szyjnym lub lędźwiowym nie czekaj, aż będzie gorzej. Już kilka masaży leczniczych i klasycznych sprawi, że odzyskasz dobre samopoczucie.

masazgdanskglowny

DLA SPORTOWCÓW

Jeżeli uprawiasz sport amatorsko lub zawodowo, to sprawne ciało i dobre samopoczucie są dla Ciebie  bardzo ważne. Przyjdź do mnie do gabinetu masażu w Gdańsku, ponieważ specjalizuję się w masażu sportowym. Doprowadzę Twoje ciało do doskonałego stanu.

masaz-limfatyczny-gdansk

DLA PRACOWNIKÓW BIUROWYCH

Jeżeli pracujesz za biurkiem, to zapewne odczuwasz ból pleców. Niestety, ale kręgosłup cierpi, gdy za długo przebywasz w pozycji siedzącej. Rób sobie przerwy w pracy i  zamów masaż raz w tygodniu.

masazgdanskglowny

DLA DBAJĄCYCH O WYGLĄD

Wykonuję także masaże ujędrniające i modelujące, które sprawią, że z każdym zabiegiem cellulit będzie zanikał, ciało będzie bardziej jędrne i wymodelowane. Doradzę Ci także w kwestii zdrowego odżywiania.

MASAŻ GDAŃSK – DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z MOJEJ OFERTY

 Oto dlaczego Warto do mnie zadzwonić i skorzystać z moich masaży.

uamasaz-z-dojazdem-trojmiasto

MASAŻ Z DOJAZDEM

Zafunduj sobie wygodę i oszczędność czasu. Dojadę do Ciebie do domu wraz z całym kompletnym sprzętem do masażu i rehabilitacji. Oferuję masaże z dojazdem na terenie Gdańska i Sopotu.

masaz-twarzy-trojmiasto

KORZYSTNE ABONAMENTY

Wynagradzam swoich pacjentów, którzy korzystają z masaży. Jeżeli zechcesz korzystać z zabiegów regularnie, otrzymasz ode mnie ciekawą ofertę: Otrzymasz zniżkę na serię zabiegów.

masaz-kregoslupa-gdansk

GWARANCJA JAKOŚCI

Jestem masażystą z Gdańska z wieloletnim doświadczeniem z pacjentami różnej budowy ciała, z różnymi dolegliwościami, o różnej płci. Jestem w stanie usprawnić klientów z różnymi dolegliwościami.

MASAŻYSTA GDAŃSK

Pacjenci mojego gabinetu masażu w Gdańsku, przede wszystkim w pierwszej kolejności szukają masażysty, który usunie dokuczliwy ból pleców.  Jeżeli jesteś jednym z tych osób, które szukają ratunku, chcesz poczuć się lepiej już od zaraz – zadzwoń lub napisz do mnie, a doradzę Ci odpowiednią terapię.

Bardzo dużo lekarzy specjalistów, doskonale zdaje sobie sprawę jak bardzo skuteczny może być masaż leczniczy. Na leczone dolegliwości zalecają masaż, który nie niesie za sobą skutków ubocznych. Chemiczne leki, które chwilowo przynoszą ulgę, szkodzą innym narządom i w konsekwencji Twoje samopoczucie się pogarsza.

Zapraszam do mojego salonu masażu w Gdańsku, aby zdiagnozować problem i skutecznie zlikwidować ból.

MASAŻE W GDAŃSKU  TO NIE WSZYSTKO

Masaż Gdańsk Zaspa, to moja główna dziedzina, którą się zajmuje, ale jako osoba, która kocha zdrowie, profilaktykę zdrowia i wszystko co jest z tym związane, chcę Ci także zaoferować zajęcia indywidualne jogi. To świetne uzupełnienie masażu dla zdrowia! Kliknij poniżej, a dowiesz się więcej na ten temat.

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW Z MASAŻU W GDAŃSKU

Ci klienci z Trójmiasta i partnerzy skorzystali i korzystają z moich masaży dla zdrowia, relaksacyjnych oraz egzotycznych. Za zaufane bardzo dziękuję!

Do Pana Piotra trafiłam z potężnym bólem kręgosłupa. Profesjonalne, kompleksowe podejście sprawiło że po trzech sesjach ból zniknął. Pan Piotr nie tylko pomógł w bieżącej dolegliwości ale także wskazał co mogło być przyczyną bólu, nad czym należy popracować aby sytuacja się nie powtórzyła. Do Pana Piotra wracam regularnie.
Paula Jeruzal

Nigdy nie wierzyłam w takie cuda. Jednak dolegliwości brzucha skłoniły mnie do porównania usług w Trójmieście. Po wizycie u kilku „specjalistów” od masaży brzucha trafiłam na pana Piotra. Po drugim masażu minęły mi wszystkie dolegliwości i do tej pory nie mogę wyjść z podziwu. Facet ogarnięty, profesjonalny. Z chęcią skorzystam z innych usług. Polecam w stu procentach!
Magdalena Markiewcz

Po urodzeniu dziecka zmagałam się z bólem kręgosłupa i głowy, ale też z wracającym bólem stawu barkowego. Przez rekomendację trafiłam do pana Piotra. Był to strzał w dziesiątkę. Odbyłam kilka sesji, na których oprócz masażu, były ćwiczenia i uzdrawianie moich traum związanych z porodem. Pan Piotr pokazał mi również jak sama mogę ćwiczyć w domu. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę napisać, że bóle zniknęły. Czuję się o wiele lepiej, a co najważniejsze mogę normalnie funkcjonować żeby opiekować się moją małą córeczką, bez codziennego bólu. Dziękuję!
Monika Nowak-Jura

CENNIK MASAŻ GDAŃSK

Jeżeli jesteś zainteresowany masażami w Gdańsku i współpracą z nami, zapoznaj się z nasz ofertą:

Masaż dla zdrowia /

Masaż relaksacyjny

 

Z

Terapia brzucha

masaż trzewny i porada dietetyczna

Masaż głowy i twarzy

odreagowanie psychosomatyczne stref

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA W SPRAWIE MASAŻU W GDAŃSKU

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować masaż?
Najlepiej rezerwować masaż z kilkudniowym wyprzedzeniem, aby móc dostosować termin dla swojej wygody.
Czy muszę zabrać coś ze sobą na masaż?
Nic nie trzeba przynosić, wszystko jest na miejscu. Jeśli chcesz, możesz zabrać ze sobą swój ręcznik.
Czy są jakieś przeciwskazania do masażu?
Tak. Dam Ci przed zabiegiem kartę do wypełnienia. Głównymi przeciwskazaniami do masażu są choroby układu, krążenia, w tym nadciśnienie i choroby serca, czy nowotwory. Zapytaj mnie na miejscu lub przez telefon.

MASZ DODATKOWE PYTANIA DOTYCZĄCE MASAŻU W GDAŃSKU?

Pamiętaj, że jestem tu dla Ciebie. Wyślij mi wiadomośc mailową, a chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania w związku z masażami w moim gabinecie w Gdańsku.

Polecam !

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!