Voucher na masaż – pomysł na prezent pod choinkę!

14 grudnia 2022

Święta tuż-tuż i zastanawiasz się, co możesz podarować bliskiej Ci osobie, by pokazać jej, że o nią dbasz? Świetnym rozwiązaniem będzie voucher na masaż Gdańsk!


Dlaczego warto podarować w prezencie voucher na masaż?

Voucher na masaż to prezent bardzo uniwersalny. Będzie dobrym pomysłem na świąteczny podarunek pod choinkę. Dla kogo? Przede wszystkim sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby, która lubi relaksować się i dba o swoje zdrowie oraz samopoczucie. Vouchery na masaż może też być formą nagrody dla pracowników w ramach programu motywacyjnego w firmie. Będzie też dodatkową atrakcją dla gości w hotelu czy ośrodku spa. Wszyscy ci, którzy cenią sobie chwilę relaksu i odprężenia, na pewno docenią taki podarunek!

Jakie vouchery na masaż są obecnie dostępne i który z nich dla kogo wybrać?

Obecnie w salonie dostępne jest 5 opcji na voucher:

  • Masaż i terapia „Zdaje się na Pana” – to rodzaj masażu, który jest specjalny dobierany podczas konsultacji z klientem pod jego potrzeby. Jest to BESTSELLER wśród oferowanych masaży i najbardziej uniwersalna opcja podczas kupna voucherów. Osoba obdarowana takim prezentem będzie miała dobrany metodę masażu specjalnie pod siebie!
  • Masaż Hawajski Lomi lomi Nui – to mocno odprężający i relaksujący rodzaj masażu, przynoszący ciału regenerację;
  • Masaż klasyczny – podczas tego masażu pacjent może wybrać spośród 5 wersji: masaż klasyczny, masaż klasyczny z elementami stretchingu, masaż klasyczny z bryłą soli, masaż relaksacyjny, masaż aromaterapeutyczny; 
  • Masaż Relaks & Terapia – daje rozluźnienie, przynosi ulgę w napięciu i łączy ze sobą techniki masażu relaksacyjnego i leczniczego;
  • Masaż Tajski z elementami masażu fizjo – łączy ze sobą techniki ucisku, stretchingu i mobilizacji tkanek miękkich i stawów, jest idealny dla osób, które mają na co dzień mało ruchu.

Voucher na masaż wysyłamy w formie elektronicznej do samodzielnego wydrukowania. Wszystkie vouchery są ważne przez 6 miesięcy od momentu zakupu, a to pozwala osobie obdarowanej wybrać dogodny dla siebie moment. Voucher jest też świetną opcją na świąteczny prezent last minute – wystarczy tylko go wydrukować i włożyć do ozdobnej koperty. Prezent świąteczny gotowy!

Zajrzyj do sklepu z Voucherami i podaruj bliskiej Ci osobie relaks i zdrowie!