PSYCHOSOMATYKA

Psycholog – Psychosomatyka – dolegliwości, które zamierzasz wyleczyć

 

Gabinet psychologiczny mgr Monika Barcik konsultacje : terapia dzieci, młodzieży, dorosłych, dla sportowców.

 

info :    https://www.gabinet-psychologiczny- monika-barcik.pl/ 

                     kontakt : 883 258 588

gabinet Gdańsk Zaspa ul Burzyńskiego 6b/1b wejście od tyłu bloku

masaż odreagowanie psychosomatyczne , anty stres, z poziomu brzucha i czaszki, punkty kortyzolu : Harmoza Piotr

 

 

 Konsultacja psychologa plus Masaż Gdańsk Zaspa,  Przymorze –  jest w stanie pomóc na wiele dolegliwości – wystarczy jeden zabieg, abyś poczuł się lepiej.

Jeśli coś Ci dolega, ale badania lekarskie wykazały, że fizycznie nic się złego nie dzieje, lub jeśli aktualnie leczysz jakiekolwiek schorzenia, choroby, stany przewlekłe, powinieneś znać pojęcie psychosomatyki, ponieważ psychiczne samopoczucie odpowiada za samopoczucie fizyczne i odwrotnie.

Objawy, które przeszkadzają Ci normalnie funkcjonować, w końcu stają się powodem dla którego udajesz się do lekarza. Możesz zostać skierowany do specjalistów lub/i na badania, które wykażą, bądź nie, że faktycznie jesteś chory. Niezależnie od tego czy cierpisz na jakąkolwiek chorobę, Twoja fizyczna sfera, jest powiązana ściśle z psychiczną. To jakie emocje przeżywasz wpływa bezpośrednio na to jak się czujesz, zatem możesz być zupełnie zdrów, ale odczuwać dyskomfort w postaci, bólów i zawrotów głowy, bólów brzucha, drętwienia kończyn, uderzeń gorąca, bólów kręgosłupa, szczękościsku, uczucia niepokoju, lęku i paniki. Wymienione objawy często mają podłoże psychiczne i wywołuje je stres lub trauma.

Jako masażysta pomogę Ci w leczeniu objawów psychosomatycznych. Moje zabiegi pomogą Ci odreagować i poradzić sobie lepiej z problemem. Leczenie masażem doskonale wspiera farmakologię, w przypadku gdy tego wymaga choroba. Natomiast jeśli badania lekarskie wykazały, że jesteś zdrowy, ale dolegliwości nie ustępują, zanim sięgniesz po specyfiki z apteki – wypróbuj masaż Gdańsk.

 

Zabiegi masażu Gdańsk Zaspa Przymorze są dla Ciebie jeśli:

  • borykasz się ze stresem
  • posiadasz przewlekłe, lub nieuleczalne choroby, które oddziałują na Ciebie depresyjnie
  • cierpisz na nerwicę lub/i depresję
  • masz dolegliwości bólowe, lub kłopoty z oddychaniem, ale badania lekarskie nie wykazały żadnych nieprawidłowości
  • czujesz chroniczne długotrwałe zmęczenie
  • potrzebujesz odprężenia i wyciszenia
  • jesteś zapracowany lub cierpisz na pracoholizm

Zabieg masażu jest zawsze dobierany indywidualnie i stanowi kompilację metod fizjoterapeutycznych, które skupiają się bezpośrednio na problematyce Twojej dolegliwości.

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na Twoje pytania – KONTAKT

Zapisy 513 – 818 – 977

mgr Monika Barcik zapisy : 883 258 588

Psychosomatyka – dolegliwości, które zamierzasz wyleczyć

 

Gabinet psychologa mgr Monika Barcik :

Psycholog kliniczny, sportowy i szkolny, terapeutka Biofeedback, nauczycielka akademicka. Wykorzystuje podejście indywidualne i integratywne w terapii zaburzeń emocji (depresja, zaburzenia lękowe), osobowości, relacji, zaburzeń psychosomatycznych, poznawczych i kryzysu psychicznego. Prowadzi terapię immunologiczną oraz mentalny trening dla sportowców i trenerów sportowych. Jest trenerką terapeutycznej metody Neurofeedback, którą stosuje w treningu mentalnym sportowców, treningu pamięci osób w podeszłym wieku, oraz wspierająco u dzieci z problemami szkolnymi i emocjonalnymi, jak i u dorosłych w pracy z depresją, zaburzeniami lękowymi, borykającymi się z dużym stresem, wypaleniem zawodowym i będących w kryzysie psychicznym. Wspiera również osoby na drodze duchowego rozwoju, które w szybki sposób chcą nauczyć się wchodzenia w stan medytacji i oświecenia. Wciąż nieustannie poszerza swoje umiejętności terapeutyczne uczestnicząc w szkoleniach, kongresach i konferencjach naukowych.

kontakt i zapisy : 883 258 588

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!