Wylecz się sam!

Medycyna chińska oparta jest na naturalnych metodach uzdrawiania. Powstała tysiące lat temu i przetrwała do dziś. Coraz częściej sięgamy po naturalne metody, gdy farmacja nie działa, albo dla polepszenia ogólnego stanu zdrowia. Opisana poniżej metoda jest bezpieczna, można wykonywać ją samemu, omijając kolejki do specjalistów wielu dolegliwości.

          Paida

Metoda uzdrawiania, którą można wykonywać samemu. Jest prosta i jeśli dobrze jej się nauczysz, będziesz mógł pomóc sobie w wielu przewlekłych chorobach i dolegliwościach. Metoda ta polega na odpowiednim oklepywaniu właściwych części ciała. Wystarczy kilka – kilkanaście minut dziennie. To działanie polecane jest osobom chorym i zdrowym. Chorych uzdrawia, a zdrowych wspiera, dodaje energii, poprawia krążenie i dotlenienie.

Ważne aby robić to umiejętnie i nie bać się bólu, a także tzw. plam Sha, które oznaczają, że dobrze oczyszczasz organizm. Metodę Paida może wesprzeć metoda Lajin.

          Lajin

Przyzwyczajeni jesteśmy do tłumienia bólu, a tak naprawdę ból to sygnał od naszego organizmu, który chce nam powiedzieć, że „coś jest nie tak”. Ból także może być lekiem. Metoda Lajin to rozciąganie mięśni i ścięgien i znów – jeśli zrobisz to umiejętnie – będziesz potrafił się sam uleczyć.

Obie metody, stosowane umiejętnie – czego nauczysz się na moich warsztatach – nie tylko uleczą cię nawet z tych niezdiagnozowanych chorób, ale też poprawią twój ogólny stan zdrowia – zarówno psychiczny, jak i fizyczny.

Nie zwlekaj – zapisz się i naucz sobie pomagać.

 

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!