Mikromasaż „2grafit” 

Do masażu wykorzystywany jest grafit, który ma właściwości prozdrowotne.

Grafit staje się przedłużeniem ręki i pozwala na bardzo delikatne odróżnienie struktur dysfunkcyjnych. 

Delikatny i precyzyjny nacisk daje efekt pieczenia, szczypania, rozluźnienia, ciepła, zimna.

Pacjent po chwili odreagowania bólu odczuwa prąd, ciepło w odległej część ciała lub rozchodzący się dalej w głąb ciała.

Płytka stymulacja zakończeń nerwowych skóry pomimo małego nacisku, daje uczucie głębokiego działania.

Terapeutą  ma do dyspozycji różne rodzaje stymulacji: zamiatanie, cięcie, rozcieranie, przepychanie, ucisk statyczny, wibrację. Druga ręką terapeuty spoczywającą na innej części ciała ma funkcję polaryzacyjną. 

 Efekt terapeutyczny uzyskany jest poprzez udrożnienie przepływu elektromagnetycznego prądu bez którego komórki naszego ciała nie mogły by się komunikować, rozmnażać i żyć.

Nazwa mikro sugeruje bardzo płytki i delikatny rodzaj stymulacji skóry. Jednak odczucia moich pacjentów każe mi go nazywać bolesnym( dawka do granicy wytrzymania bólu)  i charakterystycznym masażem.

Zapisy 513 – 818 – 977

Masaż brzucha „sekret 5 kwiatów”

Jest to chiński masaż wisceralny wykonany według określonej kolejności obiegu energii „chi”. Nazwa „kwiat” dotyczy szczególnego organu wewnętrznego który pracuje, funkcjonuje w parze z innym o odmiennej polaryzacji (np wątroba- pęcherz żółciowy – gdzie wątroba jest narządem ujemnym – żeńskim, a pecherz żółciowy dodatni męskim). Odpowiadają one za emocje gniewu i zawiści. Często mówimy na taką osobę „zalała go żółć”. Po odblokowaniu zatoru przewodów żółciowych zwieracza Oddiego, osoby wracają do życia społecznego jako oazy spokoju. Dodatkowo też znikają bóle ścięgien, bóle zwyrodnień stawów. Organy wewnetrzne tworzą pary : mąż – żona, i współdziałają energetycznie z innymi parami narządów. Każdy organ odpowiada za jakąś cechę emocji, uczucia, jak i za układy anatomiczne, biochemiczne, hormonalne. Zaburzenie tego cyklu obiegu skutkuje bólem, dysfunkcją, chorobą. Masaż powłok brzusznych wykonany w określonej kolejności ma pomóc przywrócić obieg życiowej energii, usunąć zator i wprowadzić organizm do autoterapii.

Czas 50 min.

Masaż Dla Zdrowia Relaks i Terapia

„Masaż dla Zdrowia” to autorski masaż Harmoza Piotr.
Stanowi on kompilację wielu technik masażu w tym również leczniczego.
Oparty na wieloletnich obserwacjach i praktyce w pracy z pacjentem.
Celem masażu „Dla Zdrowia” jest przyspieszenie regeneracji, odnowy biologicznej ciała i skrócenie ilości zabiegów do minimum przez uruchomienie autogennego procesu leczniczego ciała i jego sił. Aspekt leczniczy nastęuje przez zwiększoną cyrkulację krwi, limfy i uwolnienie punktów o szczególnie bolesnej wrażliwości, mających wpływ na cyrkulację obiegu życiowej energii (elektromagnetycznej) w tak zwanych  kanałach dużego i małego obiegu.
Przez wykorzystanie specjalnego narzędzia [chińskich artystów sztuk walki] wzbudzany jest szpik kostny a co za tym idzie , odmłodzenie komórkowe.
.

Zapisy 513 – 818 – 977

Masaż Strong Man

 „Masaż Strong Man” (autorski masaż) skierowany do sportowców i osób aktywnych fizycznie. Intensywność masażu sprawia że jest on masażem mocnym.

Aspekt sportowy: mobilizacja, ton SPORTOWY LUB WYCISZENIE, RELAKS, ODNOWA BIOLOGICZNA następuje przez wykorzystanie odpowiednich środków i technik  masażu, opartych na  30 letniej praktyce .

Zapisy 513 – 818 – 977

Starosłowiański Masaż Trzewi

Starosłowiański Masaż Trzewi jest manualną terapią dysfunkcji narządów układu żołądkowo jelitowego, układu moczowo płciowego, układu oddechowego i układu krążenia. Masaż stosowany jako forma głębokiej profilaktyki zdrowia odtruwa organizm i zapobiega powstawaniu wielu patologii w okolicy jamy brzusznej (m. in. kamieniom w pęcherzyku żółciowym i nerkach, zapaleniu wyrostka robaczkowego, zespołowi jelita drażliwego). Stosowany podczas choroby wspomaga proces powrotu do zdrowia. Istotą Masażu Brzucha jest głęboko rozumiana profilaktyka narządów wewnętrznych jamy brzusznej, poprzez rozluźnianie mięśni gładkich narządów wewnętrznych, zwieraczy jamy brzusznej, rozluźnianie otrzewnej i krezek, rozluźnianie napięć pomiędzy narządami, a kręgosłupem oraz poprawa cyrkulacji płynów ustrojowych (krew i limfa). W konsekwencji poprawia się praca żołądka oraz dwóch gruczołów: wątroby (żółć) i trzustki (sok trzustkowy), a także pęcherzyka żółciowego, co w zdecydowanym stopniu wpływa na jakość trawienia w jelitach cienkim i grubym. Poprawia się również praca nerek, pęcherza moczowego i organów płciowych: macicy, jajników i gruczołu mlekowego – kobiety oraz prostaty – mężczyźni. Terapia ta ma pozytywny wpływ na komunikację nerwową pomiędzy „mózgiem trzewnym”, a centralnym układem nerwowym.

Zapisy 513 – 818 – 977

PINOPRESURA/Pinopresura czy też pinoterapia to metoda nieinwazyjna. Za pomocą drewnianych, jednorazowych  pinów, klawików ,które pacjent otrzymuje do autoterapii (łac. clavus-gwóźdź, zwanych też pinami),lub metalowuch-mosiężnych gwoździ oraz tępych, miedzianych noży uciska się określone punkty na ciele. Pinoterapia jest to innowacyjna polska metoda, łącząca zdobycze dalekowschodniej akupresury i akupunktury oraz zachodniej elektroterapii, nauki o powięziach, układzie nerwowym somatycznym i wegetatywnym oraz o polu morfogenetycznym. Zaliczana jest do terapii odruchowych, gdzie wykorzystywane są procesy samonaprawcze organizmu. Jest współczesną kontynuacją akupunktury, jednak tu – inaczej niż w akupunkturze – skóra nie jest przebijana. Wiele miejsc odpowiada punktom akupunkturowym, ale w pinoterapii bodźcuje się (stymuluje) całą skórę, która przez układ nerwowy ma wpływ na narządy wewnętrzne. Za pomocą tej metody można poprawić trawienie, wyregulować poziom hormonów, jak również zwalczyć bóle i zawroty głowy. Bodźcowanie na skórze pobudza pewne ośrodki w mózgu. Dzięki temu nasz układ mięśniowy, czy też więzadłowy odbiera sygnały od odpowiadających im części mózgu, po czym następuje rozluźnienie zgromadzonych napięć. Nieinwazyjna metoda rehabilitacji psychologicznej i neurofizjologicznej. Zapewnia odreagowanie psychologiczne i nerwowe, znosi napięcia stresowe ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Reguluje potencjały własne nerwów, wzbudza utracone przewodnictwo nerwowe. Działa odtruwająco i odkwaszająco. Reguluje układy trawienny, krążenia, oddechowy, endokrynny, wydalniczy, rozrodczy. Poprzez odruchowe mechanizmy i procesy neurofizjologiczne zgodnie z planem natury reguluje organizm człowieka. Za pomocą tej metody można osiągać zadowalające efekty w schorzeniach ortopedycznych, jak i neurologicznych. Pinopresura może być stosowana w leczeniu wielu schorzeń m.in.: chorób układu nerwowego, w tym wszelkich bólów np. głowy, reumatoidalnych, krzyża, migren; zaburzeń naczyniowo-ruchowych, zespołu lodowatych kończyn; neuropatii na tle demielinizacyjnym; polineuropatii (zespołu uszkodzenia nerwów obwodowych); stwardnienia rozsianego (MS); udaru niedokrwiennego; parkinsonizmu; zaburzeń czynnościowych po niektórych operacjach neurochirurgicznych; zaburzeń czynnościowych po wypadkach komunikacyjnych; zaburzeń psychologicznych, nerwicowych; psychosomatycznych, psychicznych; infekcyjnych, także zakaźnych oraz wczesnego stadium rozwoju nowotworów złośliwych; wad postawy: skoliozy, kifozy, lordozy. Obiecujące efekty pinoterapii zaobserwowano też w stwardnieniu bocznym zanikowym.

Terapia – 1 godzina

Zapisy 513 – 818 – 977

Masaż EgzoOśmiornica

Masaż EgzoOśmiornica to masaż pasm łącznotkankowych (stref sympatykotoni). Do takiego masażu wykorzystuję technikę ścisku tkanki, szczypania, przełamywania, ugniatania oraz masaż podciśnieniowy bańką chińską.

Masaż EgzoOśmiornica wykorzystywany jest w :

 • bólu spoczynkowym nocnym,
 • obrzękach,
 • zaburzeniu krążenia,
 • drętwieniu rąk i nóg,
 • syndrom niespokojnych nóg (RLS),
 • zmianach troficznych skóry,
 • wrażliwości na ucisk i zmianę temperatury,
 • uczucie zimna w kończynach dolnych,
 • osteoporozie,
 • zaburzeniach snu,
 • osłabieniach, zmęczeniu.Masaż ten jest masażem wykonywanym na granicy bólu. Masaż wykonywany jest w określonych pasmach, tworzących egzoszkielet, przypominający swym wyglądem ośmiornicę.

Zawsze przed masażem przeprowadzam rozmowę, która pozwoli mi poznać Twoje potrzeby i dolegliwości.

Zapisy 513 – 818 – 977

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ MASAŻ GDAŃSK

Masaż „Du-Da” siarczkowy

Masaż „Du-Da” to masaż z wykorzystaniem olejku siarczkowego dla sportowców, osób aktywnych fizycznie, cierpiąych na bóle mięśniowe, bóle stawowe, reumatologiczne. Posiada właściwości regenerujące skórę, tkankę łączną, układ krwionośny.

Masaż „Du-Da” na bazie olejku siarczkowego:

 •   działa wygłądzająco (zmniejsza złuszczenie, rogowacenie i pękania naskórka)
 • nawilżająco
 • zmniejsza widoczność rozstępów i zapobiega tworzeniu się nowych
 • redukuje celulit
 • poprawia koloryt skóry

Masaż ten wykonywany jest manipulacją ręczną jak i narzędziową (ISTAM / PINOKATY) co ma pozytywny wpływ na struktury kolagenowe i jego odbudowę.

Zawsze przed masażem przeprowadzam rozmowę, która pozwoli mi poznać Twoje potrzeby i dolegliwości.

Zapisy 513 – 818 – 977

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ MASAŻ GDAŃSK

Masaż START POWER

Masaż START POWER to masaż przyrządowo – narzędziowy, podzielony na 3 części.

1 część – masaż wałkiem Lyapko, który pięciokrotnie przyspiesza cyrkulację krwi

2 część – masaż perkusyjny , który głęboko rozbija miogelezy

3 część – masaż tępymi nożami IASTM / PINOKATY co ma wpływ na regulację tkanki powięziowej i kolagenowej

Do masażu wykorzystywany jest OLEJEK KOFEINOWY

Masaż START POWER przeznaczony dla:

 • osób aktywnych fizycznie
 • sportowców,
 • osób obolałych,
 • osób żyjących w permanentnym stresie,
 • osób potrzebujących pobudzenia.

Zawsze przed masażem przeprowadzam rozmowę, która pozwoli mi poznać Twoje potrzeby i dolegliwości.

Zapisy 513 – 818 – 977

 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ MASAŻ GDAŃSK

Hawajski masaż LomiLomi Kahi Loa 

k

Przekonaj się, że masaż lomi lomi jest dla CIebie!

Lomi lomi polega na masażu całego ciała z wyłączeniem stref intymnych. Gwarantuje głębokie odprężenie i relaks, odstresowanie i uczucie spokoju. Odczuwalny jest reset umysłu od trosk, a także wejście w nową energetykę.

Zabieg ten pochodzi z Hawajów i ma za zadanie oczyścić ciało z napięć, a umysł z trosk. Pozwala na rozjaśnienie umysłu, poznanie swoich możliwości w zakresie podejmowania decyzji, uspokaja i dystansuje od przeszkadzających nam problemów.

Masaż wykonuje się przy użyciu olejków i łagodnej muzyki. Olejek pozwala na swobodne wykonywanie ruchów masażysty, a muzyka ma zapewnić poczucie harmonii z tym ruchami.

Jako masażysta, podczas zabiegu, skupiam całą uwagę na odbiór masażu przez ciało osoby masowanej, zatem nigdy nie ma dwóch takich samych masaż lomi lomi.

Masaż lomi lomi Gdańsk, Gdynia, Sopot jest dla Ciebie jeśli:

 • jesteś mocno zestresowany
 • żyjesz bardzo aktywne
 • masz przed sobą trudne wyzwanie
 • nie potrafisz się wyciszyć
 • źle sypiasz
 • masz problemy trawienne
 • czujesz, że masz słabą kondycję fizyczną lub/i psychiczną
 • odczuwasz bóle kręgosłupa, szyi, głowy, kończyn

Zawsze przed masażem przeprowadzam rozmowę, która pozwoli mi poznać Twoje potrzeby i dolegliwości.

Zapisy 513 – 818 – 977

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ MASAŻ GDAŃSK

Terapia zatok

Niemal każdy z nas miewa katar, więc wiemy, jakie to uciążliwe. Przy infekcjach najbardziej cierpią zatoki. Objawia się to bólem głowy i okolic nosa.

Niektóre osoby borykają się z chronicznymi zapaleniami zatok i nawet nie mając kataru, zatoki dają o sobie znać. Podobnie jest u alergików, ponieważ katar alergiczny zdaje się nie kończyć.

Medykamenty jak zawsze posiadają skutki uboczne, nie każdy może je zażywać, a nadmiernie stosowane przestają działać.

Alternatywą jest terapia zatok, która polega na masażu twarzy i głowy w taki sposób aby oczyścić zatoki.

Jest to sposób na tyle skuteczny, że już po pierwszej wizycie odczuwalna jest poprawa.

Zapraszam do kontaktu i pytań – Terapia zatok Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Zapisy 513 – 818 -977

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ MASAŻ GDAŃSK

Terapia bólów głowy i migreny

Bóle głowy mają wielorakie podłoże i różne nasilenie. Każdy zapewne zna i niestety tego doświadcza. Większość lekceważy problem i nie szuka przyczyn, a jest i tak, że łyka tabletki przeciwbólowe, nie zastanawiając się nad skutkami.

Niestety tabletki mają wiele działań ubocznych, które mogą  skończyć się uszkodzeniem narządów wewnętrznych i koniecznością leczenia.

Z pomocą na ból głowy może przyjść masażysta, który przeprowadzi terapię skupioną na konkretnym problemie. Terapia bólów głowy i migreny jest skierowana do każdego, kto ma częste bóle głowy nie uzasadnione w badaniach lekarskich, lub/i cierpi na migreny o różnym nasileniu.

Masaż ukoi ból, pomoże się odprężyć i przyniesie ulgę. Zapraszam na terapię Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zapisy 513 – 818 – 977

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ MASAŻ GDAŃSK

Przywracanie czucia powierzchniowego

Jeśli cierpisz na zaburzenia czucia powierzchniowego, odpowiednim dla Ciebie rozwiązaniem będzie masaż, dostępny w miastach: Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Czym jest czucie powierzchniowe?

To odbieranie bodźców przez receptory skórne. Za ich pomocą można poczuć dotyk, temperaturę i ból i odpowiednio wtedy zareagować. Niestety wiele dolegliwości zaburza działanie receptorów, a najczęstszą przyczyną są choroby pochodzenia neurologicznego.

W przebiegu tych chorób powstają uszkodzenia włókien nerwowych lub nawet ośrodków położonych pod skórą.

Jakie są zaburzenia czucia powierzchniowego?

Forma zaburzeń czucia zależy od rodzaju uszkodzenia układu nerwowego. Może to wywołać objawy ubytkowe, osłabienie lub utratę czucia, albo wręcz przeciwnie nadmierne odczuwanie bodźców, zwane przeczulicą. Istnieje także tzw. czucie spaczone, czyli parestezja.

Nasilenie objawów zaburzenia czucia może być różne, dlatego przed pierwszym zabiegiem niezbędne jest zapoznanie się z krótkim opisem choroby i dolegliwości. Jako doświadczony masażysta i fizjoterapeuta doskonale znam układ nerwowy człowieka oraz zagrożenia jakie pojawiają się w przypadku choroby.

Objawy zaburzeń czucia:

 • reakcja bólowa na słaby dotyk
 • wzmożone odczuwanie niskiej lub wysokiej temperatury
 • piekący , stały ból i towarzysząca temu czerwona skóra, nadmierne pocenie, zmiany na paznokciach, skórze głowy, czy osłabienie włosów
 • zmiana w odczuwaniu, np. zimne czujemy jako gorące
 • odbiór bodźca po przeciwleglej stronie ciałą w stosunku do miejsca dotyku
 • parestezja – mrowienie, kłucie, drętwienie, uczucie ciepła bądź zimna

Jeżeli borykasz się z którymś z powyższych lub podobnym schorzeniem zapraszam na zabiegi, które wspomogą stabilizację  w odbieraniu bodźców dotykowych.

Masaż pomoże w odzyskiwaniu czucia i będzie wsparciem dla odbudowy receptorów. Zapraszam na terapię Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zapisy 513 – 818 – 977

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ MASAŻ GDAŃSK

Joga WENUS

masazegdansk

Ten rodzaj masażu jest połączeniem kilku technik, aby uzyskać optymalny efekt. Masaż Wenus polega na harmonizacji przepływu życiowej energii w ciele, dzięki czemu ciało odzyskuje siły, a umysł – spokój.

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą profilaktycznie zadbać o swój stan ciała i ducha, a także dla osób borykających się z różnymi dolegliwościami.

Zabieg polega na umiejętnym masażu poszczególnych punktów na ciele oraz pasywnym stretchingu. Wykorzystuję tutaj metody uciskania, ugniatania i rozmasowywania, w taki sposób, aby ciało i umysł odzyskały dobre samopoczucie.

Masaż Wenus szczególnie zalecany jest osobom:

 • dbających o profilaktykę zdrowia fizycznego i psychicznego
 • zmagających się z bólami głowy i pleców
 • z problemami mięśniowymi i kostnymi
 • zestresowanych i spiętych
 • cierpiącym na bezsenność i problemy z trawienem
 • cierpiących na przewlekłe dolegliwości fizyczne lub psychiczne (indywidualna rozmowa)

Każdy zabieg jest indywidualnie dostosowany przeze mnie do osoby masowanej. Skupiam uwagę na odbiorze masażu i dostosowuję rodzaj technik oraz intensywność do osobistych preferencji.

Zapraszam na terapię Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zapisy 513 – 818 – 977

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ MASAŻ GDAŃSK

Chiński Masaż Qigong

Masaż egzotyczny Qigong wywodzi się z Chin i jest zabiegiem, który działa na całe ciało i umysł. Jego zadaniem jest regulacja bioenergii i krążenia krwi.

Ten rodzaj masażu ma za zadanie spowolnić procesy starzenia ciała lub/i dokonać głębokiej relaksacji.

Według chińskich metod radzenia sobie z chorobami, należy podejść holistycznie do danej dolegliwości i zapewnić pomoc całemu ciału. Dzięki masażowi Qigong organizm zyskuje energię oraz sukcesywnie pozbywa się większości dolegliwości.

Masaż składa się z różnorodnych technik, z których każda ma określone zadanie, dlatego ważne jest, aby przed zabiegiem porozmawiać o oczekiwaniach, dolegliwościach czy problemach.

Zabiegi masażu mogą czasem zastąpić leki, które spożywamy w nadmiernych ilościach. Regularny masaż egzotyczny Qigong przywróci i zachowa dobre samopoczucie.

Zapraszam na terapię Gdańsk, Gdynia, Sopot

Zapisy 513 – 818 – 977

TRANS MEDYTACYJNY

      Masaż Energetyczny przez wzbudzenie wewnetrznego przepływu sił życiowych [wewnetrznego prądu ].Pacjent przez naukę odpowiedznich ćwiczeń uczy sie

   otwierania energetycznych kanałów,generowania siły życiowej,detoksu tych sił,i ich opływu w ciele.

    Ruch i przepływ tych sił w ciele wprowadza umysł do głębokiej medytacji, w której ciało samoistnie podlega relaksacji i autokreacji (wyzwala twórcze siły).

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ MASAŻ GDAŃSK

POZNAJ MOŻLIWOŚCI I RÓŻNORODNOŚĆ MASAŻY

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!