SZKOLENIA Z MASAŻU

lomi lomi nui

lomi kahi loa

 deep lomi deep relaks 

masaż klasyczny technika i praktyka

masaż rehabilitacyjny regeneracyjny dla opiekunów osób w rekonwalescencji i hospitalizacji

klasyczny z elementami relaksu i aromaterapii

bańką chińska

brzucha wisceralny staro-ludowy 

chiński ogólny qigong 

egzoośmiornica pasm łacznotkankowych

odreagowanie psychosomatyczne z poziomu czaszki twarzy i brzucha

tajski Amaterasu 

2-dniowe (weekendowe) szkolenia z masażu Lomi Lomi Nui

Dofinansowanie do szkolenia  80/100 procent : info 513 818 977

Zapraszamy na warsztaty z podstaw masażu LomiLomi Nui  – lomi basic

Hawajski masaż LomiLomi charakteryzuje się głęboką relaksacją, maksymalnym odprężeniem i harmonijnym połączeniem ducha z ciałem.
Taki masaż daje nam poczucie oderwania od trapiących nas problemów i wprowadza w świat równowagi energetycznej. Inicjuje proces odnowy duchowej.
Dobro płynące z LomiLomi jest odczuwalne już po pierwszym masażu.

Jeśli chcesz nauczyć się podstaw masażu LomiLomi Nui, zapraszamy Cię na 2-dniowe warsztaty prowadzone przez wieloletniego masażystę i fizjoterapeutę Piotra  . Masaż w Gabinecie  Zaspa ul Burzyńskiego 6b/1b.

Zajęcia prowadzone są małych grupach, 4-6 osób lub trening personalny , tak by każdy uczestnik wyniósł maksymalną wiedzę i praktyczną umiejętność wykonywania masażu.

Wymagania :
– nie musisz być masażystą aby zgłębić tajniki masażu LomiLomi. Jeśli masaż jest Twoją pasją lub jeśli chcesz nauczyć się Hawajskiego masażu Ręka Kota aby wykonywać go swoim bliskim, zgłoś się już dziś!

Ze względu na małe grupy liczba uczestników jest ograniczona.

Kontakt:  513 818 977

lub na fb : Relaks & Terapia/salon masażu Harmoza Piotr

Inwestycja: 200  zł/ 60 min lekcja personalna dla jednej osoby

grupa 4-6 osób : 1100 zł osoba  – zajęcia prowadzone są w sobotę i niedzielę. zapisy do grupy sms : 513 818 977 [ wpisz imię ,nazwisko ,lomi basic ]

informacja o terminie będzie podana po zebraniu uczestników telefonicznie lub sms.

Dyplom Lomi Lomi Nui Basic ; cz.techniczna -praktyczna bez teorii i filozofii  huny.

 

         Cześć druga ; Kahi Loa masaż 7 żywiołów : Lomi Lomi Nui Kahi Loa 

  dofinansowanie 80/100 procent   : info 513 818 977

 

7 żywiołów Natury, na które składa się 7 części masażu Lomi Kahi Loa:   w cenie lomi basic plus kahi loa 

– Ogień – przedstawiany jako stara i mądra kobieta z siwymi włosami, lub przeciwnie – młoda z czerwonymi. Zawsze jednak w promieniach pomarańczowego światła, utożsamianych z rozpalającą siłą ognia. Masaż rozpoczyna się od głowy, przechodzi do szyi i pleców, a kończy na pośladkach, nogach i stopach. Pacjent wizualizuje sobie topniejący lód, który zmienia się w ciepłą wodę.

– Woda – energia wypełniająca ciało po brzegi wypiera napięcia i stres, a w ich miejsce zaprasza świadomość, energię i miłość. Wizualizujemy sobie rzekę lub wodospad, który wypłukuje choroby i zanieczyszczenia. Masażysta wykonuje płynne i koliste ruchy ze szczególnym uwzględnieniem stawów i napiętych regionów.

– Wiatr – masaż z wykorzystaniem tego żywiołu odbywa się bez fizycznego kontaktu, bazuje jedynie na aurze pacjenta. Gdy wyczuje w niej dziury, napełnia je siłą życiową. Nad skórą pacjenta masażysta buduje nowy wzorzec energetyczny – przejrzysty i lekki. Wiatr przechodzi przez ciało i wymiata napięcia, a później delikatnie owiewa osobę masowaną.

– Minerał – podczas zabiegu z wykorzystaniem tego żywiołu dłonie masażysty nie poruszają się po ciele pacjenta. Wizualizacja skały rozpadającej się na piasek ma pomóc przy rozbijaniu napięć i likwidacji bólu.

– Rośliny – dłonie masażysty symbolizują liście lub kwiaty. Pacjent wyobraża sobie, że szczotkowany nimi organizm oczyszcza się oraz pozbywa napięć, bólu i chorób. Zabieg wykonywany jest na całym ciele ze szczególnym uwzględnieniem miejsc najbardziej napiętych.

-Zwierzęta – podczas zabiegu pacjent wyobraża sobie odprężone zwierzę, które bez skrępowania może się przeciągać, czując głębokie uspokojenie. Pozwala to usunąć napięcia i blokady zastałe w ciele, najczęściej zgromadzone w barkach i górnych częściach rąk. Sporo czasu poświęca się nawet palcom u stóp, które dzięki poczuciu uznania będą pewnie nieść pacjenta po jego nowej drodze.

– Ludzie – podczas pracy z tym żywiołem osoba masowana wyobraża sobie, że doświadcza dotyku bliskiego sobie człowieka. Usuwa on ból, cierpienie i napięcia z całego ciała. Masażysta najpierw przesuwa powierzchnię dłoni ponad punktami siły na środku tylnej strony ciała pacjenta (szczyt głowy, kark, środek pleców, podstawa kręgosłupa). Później dotyka punktów siły na zewnątrz ciała (szczęka, barki, łokcie, stawy dłoni, kolana i czubki stóp). Masaż uwzględnia dotykanie punktów siły zlokalizowanych z przodu ciała osoby masowanej – szczytu głowy, środka brwi, krtani, piersi i pępka. Ich wykorzystanie podczas zabiegu wspiera cały proces osiągania stanu zrównoważonego spokoju i odprężenia – równoważenia sił.

czas 14/16 godzin rozłożone na 4 miesiące w wybraną przez uczestników szkolenia Lomi Basic sobotę i niedzielę : 5000 zł osoba [ dyplom wzięcia udziału w szkoleniu otrzymuje każdy uczeń ,co nie znaczy że ma gwarancje na dyplom z tytułem : ” Terapeuta Lomi Kahi Loa – Harmoza  Piotr

 

 szkolenie-kurs : masaż klasyczny cześć techniczna z elementami relaksacji i aromaterapii. 23 10 2021 Gdańsk

cena : 990 zł. start cz.1 w sobotę godz.10 -14.

Szkolenie z masażu klasycznego : cześć techniczna ,praktyczna [ teoria do samodzielnej nauki ]

Kurs masażu klasycznego – jak przebiega?
Wiele osób zastanawia się, gdzie zrobić kurs masażu. Warto zdecydować się na sprawdzone miejsce. Tylko wtedy mamy pewność, że zdobyta wiedza przełoży się na efekty i poprawę stanu naszych pacjentów lub bliskich.
Szkolenie z masażu klasycznego organizowane przez Piotra to zgrabne połączenie wiedzy teoretycznej posiadanej przez uczestnika warsztatów z praktyką. Instruktor podczas części praktycznej zadaje pytania sprawdzające poziom wiedzy praktykanta, który przyswaja ją z dostępnych publikacji i filmów. To świetna okazja, by zgłębić zagadnienia z anatomii.
Szkolenie zakończony jest certyfikatem potwierdzającym odbycie cyklu warsztatów z zakresu wykonywania masażu klasycznego. Umożliwia on podjęcie pracy we własnym gabinecie, salonach SPA, punktach kosmetycznych i klubach fitness.

– czas szkolenia to nauka praktycznego zastosowania technik masażu :

głaskanie,
rozcieranie,
ugniatanie,
wałkowanie,
wyciskanie,
oklepywanie,
wibracje,
roztrząsanie

szkolenie personalne godzina nauki 180 zł

szkolenie grupowe 4-6 osób 800 zł osoba ,sobota i niedziela/ termin; informacja po zebraniu grupy ; zapisy na sms 513 818 977 tytuł [ imię ,nazwisko M.Klasyk ]

Dyplom : DYPLOM UKOŃCZENIA
SZKOLENIA
Z MASAŻU KLASYCZNEGO
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA –
TECHNIKI MASAŻU KLASYCZNEGO

dyplom nie jest honorowany przez placówki medyczne ,lecznicze, NFZ

nie wystawiam dyplomu MEN „I i „II stopnia ,

 

  —— szkoleni- kurs – Masaż odreagowanie psychosomatyczne z poziomu twarzy,głowy-czaszki i brzucha.  6-7 11 2021 Gdańsk

 masaż wykorzystuję strefy refleksu i somatotopii ,ich umiejętne połączenie daje efekt nazwany przeze mnie ’ flow’ ,skutkuje to odreagowaniem i zmniejszeniem bólu. [ zanikiem i usunięciem problemu ]

w programie : masaż punktów na twarzy

-na głowie , czaszce

-elementy chiropraktyki wisceralnej

termin 6-7 11 2021 start  godz.10-14. niedziela uzgodniona z uczestnikami.

 dyplom ; Odreagowanie psychosomatyczne z poziomu twarzy,głowy-czaszki i brzucha.

cena 490 zł.

Gdańsk Zaspa

 

w przygotowaniu :

– masaż relaksacyjny aromaterapeutyczny

– masaż bańką chińska

– masaż Joga Wenus; wykorzystanie pozycji ułożeni-owych pacjenta, ergonomia pracy masażysty,punkty szczególnie wrażliwe,przepony osteopatyczne

– masaż Egzo Ośmiornica

– masaż brzucha’ chiński sekret 5 kwiatów’  

– masaż brzucha ,terapia trzewna- medycyna staro ludowa 

– masaż refleks stóp

– masaż tajski moduł I BASIC i moduł II Amaterasu ; tajski intuicyjny ,intencjonalny szkolenie dla uczestników I” BASIC

– masaż twarzy i głowy Amma Amaterasu ;stref refleksu ,somatotopii, intuicyjny ,energo informacyjny – odreagowanie psychosomatyczne

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!