Regeneratory terapeutyczne

 

 

 

 

Regenerator czołowy suNew

Regenerator jonizator  magnetyczno – jonowy na czoło, oczy, głowę i kark.

Regenerator ma za zadanie przywrócić ujemny charakter ładunków jonowych, które zostały zmienione w trakcie naszej pracy przed ekranem komputera, telewizora, smartfona czy innych urządzeń elektrycznych. Jak wiemy ładunki jonowe powyższych urządzeń mają negatywny wpływ na nasz organizm. Urządzenia te generują pole elektromagnetyczne o ładunku dodatnim, które osłabia nasze systemy zdrowotne, immunologiczne, zwiększają uczucie zmęczenia fizycznego i psychicznego.

Regenerator poprzez wykorzystanie minerałów o ładunku ujemnym, rozładowuje je, zmienia impresje elektromagnetyczną o dodatnim ładunku. Przywraca to równowagę elektromagnetyczna naszego ciała powodując ulgę, relaks i zmniejszenie napięcia psycho-nerwowego. Relaksuje mięśnie gałki ocznej oraz napięcie mięśni czoła. Przykładając go na potylicę i kark, zmniejsza napięcie mięśni karku. Ułożenie karkowe potyliczne działa na nerw błędny co zmniejsza i redukuje napięcie układu przywspółczulnego. W aplikatorze „czołowym” są wykorzystane magnesy, które zwiększają cyrkulację bioenergii, tak zwanej “chi”w ciele dając odczucie doładowania energią.

Testowane osoby odczuwały wibracje i chłodny ruch delikatnej energii w czole i skroniach.

 Użytkowanie: W pozycji leżącej przez czas 20 /30 minut. Zawsze używać go kładąc w pierwszej kolejności na czoło, oczy, twarz – chusteczkę czy ręcznik papierowy lub inny podkład. 

Dla osób posiadających protezy metalowe, rozruszniki lub inne części metalowe/elektryczne, które nie mogą używać magnesów, wskazany jest „Aplikator Czołowy –  bez czesci Mg”

 U 80 proc. testowanych użytkowników w okresie 3 tygodni zmienił się wygląd skóry, nastąpiła redukcja zmarszczek i ujędrnienia skóry twarzy (odmłodzenia) i złagodzenia dolegliwości migrenowych.

Przeciwwskazania: implanty metalowe, protezy, urządzenia elektryczne wmontowane w ciało. Arytmia serca i poważne choroby serca, psychozy, epilepsja, choroby nowotworowe, ciąża.

Wskazania: Migreny, zmęczenie psychofizyczne, kac. Zmęczenie oczu, mięśni twarzy Trudności z zaśnięciem, snem, koncentracją, napięciem psychicznym. 

Regenerator zatok

Regenerator zatok jest dla osób, które borykają się z zapaleniem, bólem zatok, bólem czoła, migrenami, problemem z zaśnięciem. Aplikator wykorzystuje materiały piezoelektryczne emitujące podczerwień i naturalne wlaściwości łusek gryki. Aplikator może być stosowany u  użytkowników, którzy nie mogą stosować magnesu ze względu na wbudowane urządzenia elektromagnetyczne, implanty metalowe i protezy, dla osób z arytmią serca i chorobami serca.

Wskazania: ból zatok, migreny, złe samopoczucie, osłabienie, problemy z zasypianiem. Brak przeciwwskazań. Stosować w pozycji leżącej z podkładem w postaci ręcznika papierowego lub innej delikatnej chusteczki. Zalecane stosować przed snem.

Przeciwwskazania: choroby nowotworowe, ciąża.

Regenerator Sunew masażer endogenny

Regenerator Sunew masażer endogenny, magnetyczno jonowy wykorzystuje w swojej pracy pole magnetyczne i minerały jonizujące ujemnie. 

Regenerator ma za zadanie wspomaganie procesu rehabilitacji i rekonwalescencji. Należy go stosować w określone części ciała przez czas 20-30 minut. Nie ma stwierdzonych skutków ubocznych po przekroczeniu tego czasu. Aplikator należy przykładać w części ciala: wewnętrzna str. łokcia, nadgarstka, część wewnętrzna kolana, dół łokciowy, splot ramienny, C1, C7 L2 , kość krzyżowa, inne miejsca akupunkturowe, punkty aktywne biologicznie, w sploty nerwowe i tętnicze oraz wszelkiego rodzaju bóle i rany. Przeciwwskazaniem jest zamontowane urządzenie elektryczne w ciele, implanty metaliczne, protezy metaliczne, ciąża nowotwór, stany psychozy.

Osoby testowane opisują przenikające uczucie, prądu, wibracji, mrówek, które przenikają wszystkie struktury. Dzięki temu poprawia się stan organizmu “w głąb”. Podążając w inne odległe części ciała, dając uczucie masażu endogennego, masażu nerwu, naczyń krwionośnych, obserwowano zmniejszenie bólu, wzrost sił witalnych. Aplikator nie jest remedium na wszystkie dolegliwości, jest natomiast doskonałym przedmiotem, który ma wspomagać proces rehabilitacji i odnowy biologicznej.

Przeciwwskazania: Ciąża, stany psychozy, leki psychotropowe, urządzenia, wmontowane w ciało, elektryczne, elektromagnetyczne, protezy metalowe. Dla osób z tymi przeciwwskazaniami jest możliwość indywidualnego przygotowania aplikatora bez części magnetycznej. Nie jest on urządzeniem medycznym.

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!