Masaż relaks i terapia stóp

16 listopada 2022

Marzysz o tym, by w końcu naprawdę się zrelaksować, pozbyć się bólu i poczucia ciężkości stóp? Moja usługa masaż relaks i terapia stóp skutecznie Ci w tym pomoże! Zastanawiasz się, co daje masaż stóp – oto co musisz o nim wiedzieć!

Stopy to niezwykle ważna część ludzkiego ciała. Znajduje się w nich ponad 7 tysięcy nerwów, mających połączenia z mózgiem i wszystkimi wewnętrznymi organami ciała. Dlatego właśnie refleksoterapia ma bardzo szerokie działanie – doskonale wpływa na poprawę stanu psychiki i funkcjonowania organizmu.

Masaż relaks i terapia stóp wprowadzi każdego w stan głębokiej relaksacji i odprężenia. Pomoże na ból i zmęczenie stóp, które całymi dniami utrzymują nasz ciężar i gromadzą w sobie cały stres i napięcie. Pozytywne efekty czuć już po pierwszej sesji!

Ponadto – przy regularnych zabiegach – pobudzenie poszczególnych receptorów może pomóc w zapobieganiu wielu chorobom, a stymulacja odpowiednich meridian pozwala się pozbyć zanieczyszczeń z organizmu i rozpocząć proces uleczania się. Prawidłowo wykonany masaż stóp Gdańsk wspomaga ich samoregulację. Terapia stóp to sposób na bóle głowy, problemy z nerkami, bóle pleców i wiele, wiele innych.