Klasyk dobry dla zdrowia

16 listopada 2022

Doskwierają ci bóle mięśniowo-stawowe? Czujesz brak elastyczności ciała i towarzyszy Ci uczucie, że jesteś jakiś taki „połamany” po okresie zimowym? Mam na to rozwiązanie – masaż klasyczny! Ten rodzaj masażu jest niezwykle popularny w gabinetach fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. To świetny sposób, by rozpocząć wiosnę z nową energią i… bez bólu!

Wyjątkowe działanie zdrowotne masażu znane jest od lat. Profesjonalnie wykonany może poprawić krążenie, działanie układu limfatycznego, systemu nerwowego i przyspieszyć spalanie materii. To jednak nie wszystkie korzyści płynące z jego wykorzystywania.
Masaż klasyczny pozytywnie wpływa na rozluźnienie mięśni i ruchomość stawów. To ważne dla osób żyjących aktywnie, ale także tych pracujących głównie w pozycji siedzącej. Masowanie może okazać się świetną alternatywą w walce z reumatyzmem, zapaleniem mięśni lub stawów. Dodatkowo taki masaż jest po prostu relaksujący, co wpływa na nasze dobre samopoczucie. W ten sposób możemy obniżać napięcia, eliminować stany lękowe, a nawet depresyjne!

Masaż klasyczny daje ogromne i przekładają się zarówno na ciało, jak i umysł pacjenta!
Specjalnie na wiosnę mamy nową ofertę! Cennik i grafik znajdziesz online! Zapisz się już teraz i zadbaj o siebie na wiosnę!😊