Co da Ci joga po czterdziestce?

Zapewne wiesz, że organizm nieustannie się zmienia, a wraz z wiekiem zmieniają się jego potrzeby. Jeśli chcesz zachować dobre samopoczucie, zdrowe nawyki, a do tego pozbyć się stresu i dbać holistycznie o swoje zdrowie – joga jest dla Ciebie

Zalety jogi po czterdziestym roku życia

  • elastyczność mięśni i stawów
  • wzmocnienie sylwetki
  • wsparcie dla ciała, zwłaszcza gdy uprawiasz sport
  • relaks
  • lepsza przemiana materii
  • wsparcie dla serce
  • łagodzenie bólów 

Dlaczego powinieneś uprawiać jogę? 

Joga po czterdziestce to doskonałe rozwiązanie dla każdego i nigdy nie jest za późno, żeby zacząć. Joga pomoże zachować Ci dobrą kondycję, sprawność psychiczną i fizyczną. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom łatwo skorygujemy Twoje dolegliwości. Ćwiczenia wspierają także narządy wewnętrzne i w znacznym stopniu potrafią zapobiegać chorobom oraz wspierać leczenie. 

Jako praktyk jogi, a także fizjoterapeuta i masażysta, posiadam wiedzę medyczną i jestem w stanie tak prowadzić zajęcia i dobierać ćwiczenia, abyś już po pierwszym treningu jogi poczuł znaczną poprawę.

Jak zacząć?

Prowadzę indywidualne zajęcia jogi, zatem skupia się wyłącznie na uzyskaniu efektów dla Ciebie podczas zajęć. Możemy ustalić harmonogram zajęć, aby jak najefektywniej wykorzystać treningi, natomiast wachlarz wykonywanych ćwiczeń może się różnić z zajęć na zajęcia. W miarę Twojej praktyki jogi, Twoich potrzeb i oczekiwań, będziemy wykonywać kolejne stopnie zaawansowania, z zachowaniem Twojego tempa.

Joga wpływa na wygląd!

Oczywiście korzystnie, bo dzięki jodze będziesz wyglądać młodziej, ponieważ opóźnia ona procesy starzenia Cera zachowuje zdrowy koloryt, postura jest wyprostowana, ruchy ciała pewne i płynne. Jesteś bardziej atrakcyjny dla samego siebie i otoczenia, dzięki czemu zwiększa się Twoja pewność siebie.\

Ponadto joga uczy uważności, skupienia, celebrowania chwili, o jest niezbędne w dzisiejszych czasach. 

Większa efektywność w pracy i mniejsze zmęczenie

Dzięki jodze codzienność będzie mniej męcząca. Będziesz umiał radzić sobie ze stresem i łatwiej będzie Ci wykonywać zadania. Zwiększysz poczucie pewności siebie, swoją efektywność, będziesz miał “jaśniejszy” umysł.

   

Zapraszam do kontaktu – chętnie odpowiem na pytania! 

 

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!