Masaż twarzy i głowy

Autorski masaż twarzy i głowy : „Amma Amaterasu” bierze swoje korzenie z tradycynej chińskiej medycyny. Ten rodzaj masażu wykonuje się na twarzy, jednak od tradycyjnego różni się intensywnocią oraz tym, że działa na głębsze partie skóry

Na czym polega masaż Amma Amaterasu?

Głęboki masaż twarzy skupia się na punktach refleksorycznych i ma charakter odmładzająco – terapeutyczny. Jego zadaniem jest uzyskanie stanu głębokiego relaksu i odprężenia. Polega on na wykonywaniu na zmianę szybkich i wolnych ruchów. Te pierwsze pobudzają tkanki do regeneracji, dotleniają je, natomiast wolne ruchy mają za zadanie wywołać relaks. Takie metody masażu, skupione na masowaniu odpowiednich punktów, dają korzyści zarówno zdrowotne, jak i odmładzające psychicznie.

Jakie są korzyści z masażu Amma Amaterasu?

– poczucie głębokiego odprężenia

– psychiczny komfort

– uczucie odmłodzenia duchowego

Już po pierwszym zabiegu widać zmiany – czujemy się pobudzeni, ożywieni, odmłodzeni. Zyskujemy zdolności regeneracyjne. Osoba masowana ma poczucie relaksu i spokoju, chociaż masaż jest momentami intensywny, to efekt końcowy nadaje poczucie spokoju i relaksacji. W kolejnych dniach następuje naturalnie regeneracja umysłu i psychiki. Warto  regularnie poddawać się  masażowi Amma Amaterasu, aby efekty były coraz lepsze. W salonie doradzę jaka częstotliwość masażu jest wskazana.

W celu indywidualnych konsultacji, proszę o kontakt – doradzę czy masaż Amma Amaterasu jest właśnie dla Ciebie!

Call Now ButtonZadzwoń Teraz!